Resultatlista Siljan Runt #athomeedition2021

Förnamn Efternamn Ort/klubb Distans Tid
Johan Tigér Tigertech 700 m 0:38 *
Johan Tigér Tigertech 700 m 0:49 *
Johan Tigér Tigertech 700 m 0:56
SIF test 1 120,0 km 3:20 *
Christina Linden 70,0 km 3:25 *
Jonas Hampus Falun 70,0 km 1:53:07
Mathias Linder Lag Framnäs 70,0 km 2:08:47
Robert Stahl Valbo 70,0 km 2:14:19
Arne ANDERSSON strängnäs ck 70,0 km 2:18:58
Nils-Åke Paulsson Strängnäs Cykelklubb 70,0 km 2:18:59
Erik Sundberg Strängnäs CK 70,0 km 2:19:00
Anders Törling Strängnäs CK 70,0 km 2:19:00
Erik Nygård Fredrikshof Täby 70,0 km 2:22:00
Kajsa Sköld 70,0 km 2:23:21
Martin Åberg strokride ck 70,0 km 2:26:18
Torbjörn Olofsson Tidlösa TK 70,0 km 2:27:00
Aino Leijon Rembo IK 70,0 km 2:30:45
Andreas Jansson Edsbyn sk- mtb 70,0 km 2:31:00
Max Björkman 70,0 km 2:35:43
Lotta Karlsson 70,0 km 2:38:30
Mats Karlsson 70,0 km 2:38:30
Torbjörn Ulstrup Ullvi bystuga 70,0 km 2:39:03
Maria Ladic 70,0 km 2:39:36
Filip Pastuhoff Borlänge 70,0 km 2:40:18
Kenneth Pettersson Sandviken 70,0 km 2:41:19
Arnulf Hogstad Tursyklistene Trondheim 70,0 km 2:41:48
Magnus Johansson Djurgårdens IF CF 70,0 km 2:42:32
Bjørn Olav Heesbråten Odal SK 70,0 km 2:43:00
Elisabeth Illevold 70,0 km 2:43:00
Tomas Lindgren 70,0 km 2:43:05
Carina Andersson Mora 70,0 km 2:43:33
Urban Svensson Fagersta 70,0 km 2:44:30
Christer Busk 70,0 km 2:45:00
Anonym deltagare 70,0 km 2:46:23
Katharina Bacharach Persson Team Ljungskog 70,0 km 2:47:00
Stefan Rosén 70,0 km 2:47:04
Mikael Jonsson 70,0 km 2:48:10
Marianne Holmén Team Ljungskog 70,0 km 2:48:23
Roine Andersson Uppsala 70,0 km 2:48:31
Jens Liljekrok Norbergs CK 70,0 km 2:48:42
Caroline Liljekrok 70,0 km 2:49:04
Stefan Hagström - 70,0 km 2:50:20
Bo Jonsson KBK-bikes 70,0 km 2:50:39
Göran Jansson Södertälje 70,0 km 2:51:32
Jonas Becker 70,0 km 2:51:33
Henrik Markgren Volvo Ce Braås 70,0 km 2:51:41
Anders Backlund 70,0 km 2:52:05
Anita Bromö Vandrarringen 70,0 km 2:53:24
Ann-Charlotte Edman CK Filip 70,0 km 2:54:14
mats collin Stockholms Hamns IF 70,0 km 2:54:36
Pär Bäse 70,0 km 2:54:41
Christoffer Bjurenborg 70,0 km 2:55:00
Åsa Lanneros 70,0 km 2:55:09
Mats Gehlin CK Rondör 70,0 km 2:56:39
Göran Axelson Lugnt och Fint 70,0 km 2:57:46
Tommy Franck Arboga 70,0 km 2:57:46
Anna Hahne 70,0 km 2:57:48
Maki Yamada ODCK 70,0 km 2:59:00
Joakim Ivarsson Filipstad 70,0 km 2:59:18
Anonym deltagare 70,0 km 2:59:27
Gun Gustafsson 70,0 km 2:59:55
Anonym deltagare 70,0 km 3:00:00
Pär Sandberg ODCK 70,0 km 3:00:00
Magnus Törnerud ODCK 70,0 km 3:00:00
Leif Eriksson 160,0 km 3:00:04 *
Peter Dannqvist 70,0 km 3:00:34
Mats Edvardsson IK Jarl Rättvik 70,0 km 3:00:43
Olof Karnros Finspångs CA 120,0 km 3:00:56
Anonym deltagare 70,0 km 3:01:00
Ulf Johansson 70,0 km 3:01:22
Claes Brandt 70,0 km 3:02:16
Leif Arvered Garpenberg 19 70,0 km 3:02:39
Per Höjer 70,0 km 3:03:01
Anna-Lena Edwinson Upplands Väsby 70,0 km 3:04:04
Anonym deltagare 70,0 km 3:04:11
Anders Bergström 70,0 km 3:04:20
Therése Granström 70,0 km 3:05:00
Dennis Jansson 70,0 km 3:05:00
Bengt Tegre' MRS 70,0 km 3:05:00
Magnus Sjögren ODCK 70,0 km 3:05:30
Ann-Marie Johansson 70,0 km 3:05:46
Monika Berglund 70,0 km 3:05:56
Kirsten Moll 70,0 km 3:06:43
Conny Axelsson sherides.ck 70,0 km 3:07:00
Ingemar Berglund Mångbergs cykelklubb 70,0 km 3:08:00
Karina Favre Måspers 70,0 km 3:08:00
Göran Måspers 70,0 km 3:08:00
Urban Lodin 70,0 km 3:09:02
Kjell Nordin Seco CK 70,0 km 3:09:43
Björn Nordwinger 70,0 km 3:09:48
Gunilla Malmqvist Friskis & Svettis Svärdsjö 70,0 km 3:10:00
Anonym deltagare 70,0 km 3:10:06
Lennart Johansson Mariestad 70,0 km 3:12:00
Anders Nordenfors 70,0 km 3:12:26
Anders Enander 70,0 km 3:12:48
Lena Nordwinger 70,0 km 3:13:37
Jessica Castelijns 70,0 km 3:13:40
Claes Allansson 70,0 km 3:14:31
Anonym deltagare 70,0 km 3:15:00
Anonym deltagare 70,0 km 3:15:00
Robert Palmberg 70,0 km 3:15:00
Pentti Petrelius 70,0 km 3:15:00
Tuula Petrelius Gävle 70,0 km 3:15:00
Anita Ramberg 70,0 km 3:15:00
Anders Sundström 70,0 km 3:15:00
Tomas Eriksson 70,0 km 3:15:04
Gunhild Hansen 70,0 km 3:15:07
Anonym deltagare 70,0 km 3:15:28
Monica Banck IFK MORA 70,0 km 3:15:48
Pierre Sternbro Källbäck Vattnäs SK 70,0 km 3:15:56
Petter Wallebo 70,0 km 3:16:00
Raija Hanning 70,0 km 3:16:38
Anders Bergström 70,0 km 3:17:00
Angela Gerlitz 70,0 km 3:17:59
Lennart Andersson Lycksele 70,0 km 3:18:20
Anneli Frick 70,0 km 3:18:28
Tomas Holmgren 70,0 km 3:19:28
Karl Tingström Tingan´s Måleri 70,0 km 3:19:59
Annika Höjer Umeå Ryttarförening 70,0 km 3:20:14
Lena Wilhelmsson 70,0 km 3:20:43
Anonym deltagare 70,0 km 3:20:53
Koppany Tibor Szabo 70,0 km 3:21:00
Karin Höjer Holmgren 70,0 km 3:21:26
Anonym deltagare 70,0 km 3:22:00
Birgitta Jexell 70,0 km 3:22:00
Anonym deltagare 70,0 km 3:22:00
Anonym deltagare 70,0 km 3:22:00
Anders Nilsson Stockholm 70,0 km 3:22:06
Lena Scherman 70,0 km 3:22:06
Mikael Öhrn Fredrikshof 70,0 km 3:22:57
Lena Vallin Borlänge 70,0 km 3:23:00
Titti Rudert Ifk Mora SK 70,0 km 3:24:07
Karin Eriksson Ingrid IF 70,0 km 3:24:09
Bengt Åkerström 70,0 km 3:24:18
Leif Danielsson 70,0 km 3:25:00
Hernán De Angelis 70,0 km 3:25:00
Åsa Swartlinger 70,0 km 3:25:00
Peter Swartlinger 70,0 km 3:25:00
Anita Lyck-Olander 70,0 km 3:25:03
Urban Isaksson 70,0 km 3:25:47
Ludwig Engblom Strucke ODCK 70,0 km 3:25:50
Magnus Schultzberg ODCK 70,0 km 3:25:50
Bengt-olov Bäck Rävgärdets AB 70,0 km 3:26:04
Gunnar Ahlgren IFK Mora SK 70,0 km 3:26:05
Anna Bäck COIF 70,0 km 3:26:07
Christina Kopperud Lidköping ck 70,0 km 3:26:08
Jakob Möller Heikkilä 70,0 km 3:26:37
Maria Johansson Gustafs 70,0 km 3:26:39
Leif Andersson 70,0 km 3:27:00
Anonym deltagare 70,0 km 3:27:00
Agneta Källström 70,0 km 3:27:00
Leif Källström IFK sala 70,0 km 3:27:00
Bengt Norderfeldt 70,0 km 3:27:05
George Södergren IFK SALA 70,0 km 3:29:00
Urban Isaksson 70,0 km 3:29:28
Catarina Björk Höknäs Wild Swimming 70,0 km 3:29:29
Thomas Karlsson Skanska Hus Stockholm 70,0 km 3:30:00
Karin Nyberg Team Rynkeby God Morgon Täby 70,0 km 3:30:00
Thomas Söderberg 70,0 km 3:30:06
Gudrun Gärdshagen MTB TÄBY 70,0 km 3:30:14
Mikael Gärdshagen 70,0 km 3:30:14
Rhea Arnör 70,0 km 3:30:15
Wilhelm Arnör 70,0 km 3:30:15
Anonym deltagare 70,0 km 3:31:00
Sissel Widehag 70,0 km 3:31:00
Christian Allansson 70,0 km 3:32:14
Hans Darlöf SweDala Bikers 70,0 km 3:32:27
Peder Johansson IFK Sala 70,0 km 3:33:00
Anders Markström 70,0 km 3:33:00
Anders Sjöberg 70,0 km 3:33:00
Ulla Markström 70,0 km 3:33:04
Anders Lindström Papperslappens MBK 70,0 km 3:33:13
Anna Larsson SheRides 70,0 km 3:34:15
Oscar Wennerström Fredrikshof 70,0 km 3:34:15
Mona Larsson 70,0 km 3:35:33
Inger Wigg 70,0 km 3:36:30
Åke Wigg 70,0 km 3:36:35
Per Andersson 70,0 km 3:36:40
John Graaf Sörsjön 70,0 km 3:38:01
Renee Sundström Team Ljungskog 70,0 km 3:38:18
Benneth Larsson 160,0 km 3:39:09
Rickard Andersson 70,0 km 3:40:19
Katarina Blom 70,0 km 3:41:08
Anonym deltagare 70,0 km 3:41:42
Anette Guth Wigg 70,0 km 3:42:31
Lenita Rytky 70,0 km 3:42:40
Christina Danielsson Gohde VCK 70,0 km 3:42:57
Anonym deltagare 70,0 km 3:43:00
lennart falk ok/q8 filipstad 70,0 km 3:43:03
Kjell Göransson 70,0 km 3:44:28
Jane Pettersson 70,0 km 3:45:00
Lennarth Pettersson LPJ Advice AB 70,0 km 3:45:00
Toivo Johansson 70,0 km 3:46:00
Ann-Sofi Göransson Grangärde Psyklisterna 70,0 km 3:46:09
Camilla Kjellin 70,0 km 3:46:13
Yngve Lundberg Solskenscyklisterna 70,0 km 3:47:40
Anonym deltagare 70,0 km 3:47:47
Anonym deltagare 70,0 km 3:47:48
Bengt Oden 70,0 km 3:48:00
Carina Svanberg 70,0 km 3:49:07
Cecilia Gustafsson 70,0 km 3:50:00
Magnus Gustafsson 70,0 km 3:50:00
Johan Svensson IK Fyris Triathlon 120,0 km 3:50:00
Anonym deltagare 70,0 km 3:50:13
Jesper Stenson ODCK 70,0 km 3:50:54
Claes Olerud 70,0 km 3:52:02
Karoliina Parkkinen 70,0 km 3:52:24
Bengt Olsson Osby 70,0 km 3:52:39
Hans-Åke Olsson Bromölla 70,0 km 3:52:39
Rune Thomsson STOCKHOLM 70,0 km 3:54:58
Johny Jexell 70,0 km 3:55:00
Charlotte Winell 70,0 km 3:55:03
Eva-Lena Andersson 70,0 km 3:59:58
Mats Andersson 70,0 km 3:59:58
Charlotte Rollsby 70,0 km 4:00:00
Carl Sandberg ODCK 70,0 km 4:00:00
Christina Müller 70,0 km 4:00:05
Stefan Engström 70,0 km 4:02:00
Pia Svan 70,0 km 4:02:00
Sven-Erik Svan 70,0 km 4:02:00
Johan Gillberg 70,0 km 4:02:58
Dan Damström 70,0 km 4:03:24
Jörgen Nilsson 70,0 km 4:05:00
per-owe hvitfeldt ifk mora 70,0 km 4:05:22
Hans ORNEVI 70,0 km 4:06:18
Eva Stjernholm 70,0 km 4:07:00
TOMMY STJERNHOLM 70,0 km 4:07:00
Elin Björling 70,0 km 4:07:33
Lars Björling 70,0 km 4:07:33
Malin Jansson 70,0 km 4:10:23
Thure Eriksson 70,0 km 4:12:38
Klas Jansson 70,0 km 4:12:57
Gustaf Högberg Ludvika 70,0 km 4:13:07
Filip Backström ODCK 120,0 km 4:13:19
Stefan Strålsjö ODCK 120,0 km 4:13:19
Carina Gilberg 70,0 km 4:13:42
Ewa Andersson 70,0 km 4:15:00
Ulrica Hanold Janbo ck 70,0 km 4:15:00
Anna-Karin Lövgren - 70,0 km 4:15:00
Annica Jansson 120,0 km 4:17:46
Ove Jansson Norbergs ck 120,0 km 4:17:47
Julia Damström Åsens SK 70,0 km 4:18:30
Anonym deltagare 70,0 km 4:19:10
Per Brask - 70,0 km 4:19:32
Johnny Skeppstedt 120,0 km 4:20:00
Hans Adeström 70,0 km 4:20:28
Stina Lovén Adeström 70,0 km 4:20:37
Ove Wigg 70,0 km 4:21:17
Åsa Höjer Borlänge CK 120,0 km 4:21:30
Mikael Stenelund Stockholms RK 120,0 km 4:22:44
Anneli Gutenberg 70,0 km 4:23:00
Felix Schinke 70,0 km 4:23:06
Patrik Brännström Vandrarringen 120,0 km 4:23:30
Karin Swärd Vandrarringen 120,0 km 4:23:30
Viveka Frankendal 70,0 km 4:23:48
Maria Andersson Linköping 70,0 km 4:23:49
Jens Levin 70,0 km 4:23:55
Ana Paula Sjödin 70,0 km 4:24:08
Åke Bromö 120,0 km 4:24:17
Bror Olsson 70,0 km 4:25:00
Per Högberg Marnes CK 70,0 km 4:25:27
Maria Malmström 70,0 km 4:25:31
Marilou Hamilton Levin 70,0 km 4:25:52
Albin Wig Avesta 120,0 km 4:27:32
Jacek Kleban Hässelby 120,0 km 4:29:00
Stefan Hilke If Mantrssport 160,0 km 4:29:59
Elly Lundström 70,0 km 4:30:00
Eva Kjellin 70,0 km 4:30:25
Marianne Walfridsson 70,0 km 4:31:32
Roger Malmgren 70,0 km 4:32:00
AnnCatrin Walfridsson 70,0 km 4:32:32
Anonym deltagare 70,0 km 4:33:00
Anonym deltagare 70,0 km 4:33:00
Siv-Inger Rådström Skoghalls CK Hammarö 120,0 km 4:33:00
Peter Jansson Vattenfall IF 120,0 km 4:33:10
Marie Jansson-Gran Vattenfall IF 120,0 km 4:33:43
Johan Ericson 120,0 km 4:36:11
Sven-Inge Eriksson Grangärdepsyklisterna 120,0 km 4:36:28
Claes Nilsson 70,0 km 4:37:11
Charlotte Hellsten Husman Fredrikshof SK 70,0 km 4:37:25
Göran Sjöberg Köping 120,0 km 4:37:35
Linnea Malm 70,0 km 4:37:42
Elisabeth Lundström 70,0 km 4:38:02
Staffan Andersson Nytorps vänner 70,0 km 4:38:19
Lars Willer 120,0 km 4:38:24
Anna Thomsson 70,0 km 4:38:31
Hans Pechan Cyclic 70,0 km 4:39:22
Simon Pechan 70,0 km 4:39:29
Johan Linde 70,0 km 4:40:08
Hugo Pechan 70,0 km 4:40:13
Helena Pechan 70,0 km 4:40:39
Björn Markus Team Cykel & Fjäll FALUN 120,0 km 4:41:00
Magdalena Gjertz Lycksele 70,0 km 4:41:25
Håkan Ståby Nytorps vänner 70,0 km 4:42:41
Jon Mattsson 70,0 km 4:42:48
Monica Manske 70,0 km 4:43:04
Elsa Pechan 70,0 km 4:43:12
Peter Zackrisson 120,0 km 4:43:14
Kristina Birath Västerås CK 70,0 km 4:43:59
Liselotte Bovin Upplands Väsby 70,0 km 4:43:59
Lars Forsberg 70,0 km 4:44:00
Mattias Forsberg 70,0 km 4:44:00
Pontus Gribbe 70,0 km 4:44:00
Maria Laggar Berglund 70,0 km 4:44:07
Leif Berglund 70,0 km 4:44:08
Ronja Olsson 70,0 km 4:45:00
Markus Henningsson 120,0 km 4:45:03
Joachim Hagström Svärdsjö 120,0 km 4:46:00
Katarina Berg 120,0 km 4:47:00
Sten-Åke Berg Skoghall Hammarö CK 120,0 km 4:47:00
Sofia Mattsson 70,0 km 4:48:19
Elisabet Lindgren Alnö Race Team 70,0 km 4:48:45
Ida Sellstedt Mölndal Outdoor IF 120,0 km 4:49:09
Sean Rick 120,0 km 4:49:30
Elin Olofsson 120,0 km 4:49:33
Petter Kvarnbäck 120,0 km 4:49:57
Marcus Seyffarth PUSH CC 160,0 km 4:50:31
Fredrik Jonsson 120,0 km 4:50:32
Stefan Gunnarsson 120,0 km 4:50:42
Anders Hansson BORLÄNGE 70,0 km 4:50:48
Karin Wåhlander 120,0 km 4:51:03
Peter Nordlund Carbon Peppes Pedal 120,0 km 4:51:04
Ulf Larsson 70,0 km 4:51:05
Karin Hansson 70,0 km 4:51:22
Testing Tricky Hisningen CK 120,0 km 4:53:18
Martin Stolth AB Karl Hedin IF 120,0 km 4:53:47
Aasta Brattås 70,0 km 4:55:00
Henrik Sandén Masklungan 160,0 km 4:55:00
Simon Israelsson SÅH SS 160,0 km 4:55:30
Christian Sletengen Bergheim IL 70,0 km 4:56:40
Bengt Erik Lundström 70,0 km 4:57:27
Lena Hjelmtorp Edsvik 70,0 km 4:58:00
Annika Larsson 120,0 km 4:58:16
Ann-Christin Davidsson örebrocyklisterna 120,0 km 4:59:16
Sigve Magnor 70,0 km 4:59:38
Steffen Magnor Hernes IL 70,0 km 4:59:39
Bernt Fransson Bernt Fransson 70,0 km 5:00:00
Michael Johansson Skanska Hus Stockholm 70,0 km 5:00:00
gunilla örjas 70,0 km 5:00:00
Vicktoria Sandström Vingåkers OK 70,0 km 5:00:00
Vanja Strand 70,0 km 5:00:00
Anonym deltagare 120,0 km 5:00:00
Erik Kangeryd 120,0 km 5:00:07
Niklas Sjögren 120,0 km 5:00:33
Jenny Settergren 70,0 km 5:02:29
Mats Bayard Borlänge Cykel Klubb 160,0 km 5:03:04
Johan Johansson SOLLENTUNA 160,0 km 5:03:36
Håkan Mattsson Lugnetvägens cykelklubb 120,0 km 5:03:43
Johnny Örneholm Vikarbyn 120,0 km 5:04:44
Anna-Karin Axellie Falun 120,0 km 5:05:00
Rolf Cassergren SEGELTORP 120,0 km 5:05:00
Maria Herou Wallner 70,0 km 5:05:00
Bengt Pettersson 120,0 km 5:05:11
Hans Baggens IK Jarl Rättvik 120,0 km 5:06:16
Johan Wennhag Mora CK 160,0 km 5:06:26
Lena Ehrling 120,0 km 5:06:41
Marita Bengtsson SK Bore 120,0 km 5:07:00
David Pettersson Mora CK 160,0 km 5:07:00
Martin Settergren 70,0 km 5:07:09
Ulf Edsfors Mora ck 160,0 km 5:07:52
Berndt Johansson Örebro cyklisterna 120,0 km 5:08:16
Jill Johansson Grums 120,0 km 5:08:19
Eric Malm 70,0 km 5:09:30
Thomas Nordström Bajen 120,0 km 5:09:58
Lars-Olov Olander 120,0 km 5:09:59
Jan Österberg Borlänge 160,0 km 5:10:32
Håkan Duhlbo Sollerön 120,0 km 5:10:55
Jonad Sjöberg Huddinge 120,0 km 5:11:12
Monika Gransell Ludvika Kommun if 120,0 km 5:11:25
Per Gransell Epiroc IF 120,0 km 5:11:25
Örjan Gustad 120,0 km 5:11:34
Robin Andersson Uppsala 160,0 km 5:12:03
Sebastian Mattsson 120,0 km 5:12:11
Sofia Sens 120,0 km 5:12:25
Helgi Hjartarson ÍBK 160,0 km 5:13:34
Mariana Borkowski Lindecyklisterna 120,0 km 5:14:23
Marianne Gröning 120,0 km 5:14:24
Anders Bengtsson Korsnäs IF SK 70,0 km 5:15:00
Grund Isak Bengtsson Falu CK 70,0 km 5:15:00
Grund Sara Bengtsson 70,0 km 5:15:00
Yvonne Bengtsson Dala Active Skaters 70,0 km 5:15:00
Rolf Netsby 120,0 km 5:15:26
Per Olof Sjödin Alnö Race Team 160,0 km 5:16:00
Lars Kandell Leksands IF 120,0 km 5:16:08
Erik Augustin South Wermland Sports Club (SWSC) 160,0 km 5:16:14
Rickard Östman 120,0 km 5:16:18
Therese Kjellström Sickla Hälsocenter 160,0 km 5:16:28
Thomas Kjellström Fredrikshof 160,0 km 5:16:28
Tuva Kandell 120,0 km 5:18:24
Lars Lindroth Storstockholms Brand försvar 120,0 km 5:20:00
Malte Tetzlaff 120,0 km 5:20:00
Thomas Fehrm MALUNG 120,0 km 5:20:01
Folke Emilsson 120,0 km 5:20:10
Marie Jernberg 120,0 km 5:20:16
Roger Andersson 120,0 km 5:20:41
Anonym deltagare 120,0 km 5:20:56
Ole Tetzlaff Freiwasser Hühner Hannover 120,0 km 5:21:32
Ingo Jänisch 120,0 km 5:23:00
Thomas Schinke Team Schwedenfreunde 120,0 km 5:23:00
Håkan Anderson Sälens IF 120,0 km 5:24:54
Lotta Anderson 120,0 km 5:24:54
Rolf Lindroth Mångbergs ck 120,0 km 5:25:00
Cathrin Ersbjörs 120,0 km 5:27:03
Henrik Söderblom 120,0 km 5:27:21
Vegard B. Berge 160,0 km 5:28:16
Magnus Wien Klæboe Sagene IF Sykkel 160,0 km 5:28:16
Vegard L. Kvelstad 160,0 km 5:28:16
Øivind Ødegaard Øivinds CK 160,0 km 5:28:16
Anonym deltagare 160,0 km 5:28:16
Jørgen Tiltnes 160,0 km 5:28:16
Petter Tiltnes Team Ø & S 160,0 km 5:28:16
Sverre Tiltnes 160,0 km 5:28:16
Carola Garrido Leiva Björknäsbussarnas IF 70,0 km 5:29:05
Henrik Pettersson 160,0 km 5:29:40
Anna Paues Fredrikshof CK 160,0 km 5:30:00
Annika Pettersson 70,0 km 5:30:00
Dag Allernäs 160,0 km 5:30:22
Hanna Gustafsson 120,0 km 5:30:26
Jan-Erik Sjödin ABB IF 70,0 km 5:32:39
Jussi Hyvönen 70,0 km 5:33:02
Magnus Haggårds Svarta Haesten CK 120,0 km 5:36:34
Anders Magnusson CK Rondör 120,0 km 5:37:53
Eva Helander Mora CK 160,0 km 5:38:53
Peter Helander Mora CK 160,0 km 5:38:53
Åke Bjurstam Wejéus Eskilstuna IK 160,0 km 5:39:31
peter lindblom 120,0 km 5:40:00
Eija Tobertin 120,0 km 5:40:00
Pär Frinell Eskilstuna IK 160,0 km 5:40:16
Kennet Morin Spårvägen 120,0 km 5:40:29
Annika Morin 120,0 km 5:40:39
Jonas Linder Lag Framnäs 160,0 km 5:41:14
Lars Ericson Mora CK 120,0 km 5:42:19
Patric Oscarsson Trosabygdens OK 160,0 km 5:42:45
Jonas Björk Örebro 160,0 km 5:42:50
Frida Jalkenäs 160,0 km 5:43:19
Tomas Hagström Mockfjärds Atletklubb 160,0 km 5:45:00
Karl-Lennart Alexandersson Team Kungälv 120,0 km 5:45:02
Anonym deltagare 160,0 km 5:45:45
Per Sjögren Örebro 160,0 km 5:45:55
Patrik Lidenskog Eskilstuna IK 160,0 km 5:47:27
Sture Danielsson IF Åland 160,0 km 5:47:46
Jenny Widing Team Rynkeby - God Morgon Täby 160,0 km 5:48:47
Per Medin örebro 120,0 km 5:49:00
Stefan Medin SMACK 120,0 km 5:49:00
Jonas Alexandersson 120,0 km 5:49:30
Carl Sjöberg 120,0 km 5:49:44
Stefan Nicolaisen Lidingö SK Handboll 70,0 km 5:49:58
Kristina Elf Norrbärke Skidklubb 120,0 km 5:50:00
Tomas Eriksson Team CykelUgglorna 120,0 km 5:50:00
Åsa Dahlstedt Hagman Team Rynkeby - God Morgon Täby 160,0 km 5:50:10
Rickard Lindell 160,0 km 5:50:47
Johan Holmgren Fredrikshof 160,0 km 5:51:00
Inga Bergström Team Ljungskog 160,0 km 5:51:57
Michael Bergström Team Ljungskog 160,0 km 5:51:57
Pernilla Sellfors-Forsling Hofors AIF skid- och cykelklubb 160,0 km 5:52:39
Ingegerd Carlsson Sundbyberg 160,0 km 5:52:48
Göran Lindqvist Fredrikshof IF CK 120,0 km 5:53:22
Staffan Hugerth Mora CK 160,0 km 5:53:34
Tomas Hellman Stockholm multisport 160,0 km 5:53:42
Anna Wallin 120,0 km 5:54:38
Emelie Wallin 120,0 km 5:54:38
Martin Månsson 120,0 km 5:55:38
Kenneth Karlsson Åkersberga 160,0 km 5:56:29
Maria Gustafsson 70,0 km 5:57:11
Caroline Lundgren 70,0 km 5:58:00
Jeanette Nordin Hofors AIF Skid och cykelklubb 120,0 km 5:58:10
Rainer Dörenberg 160,0 km 5:58:17
Anonym deltagare 120,0 km 5:58:27
Pontus Gjertz Umeå 70,0 km 5:58:58
Tomas Berg Vallentuna CK 160,0 km 6:00:00
Jan-Olof Neandhers 120,0 km 6:00:00
Maj-Britt Neandhers 120,0 km 6:00:00
Bo Eriksson Rembo IK 160,0 km 6:00:07
Magnus Pellas Mora CK 160,0 km 6:01:14
Stefan Haraldsson 120,0 km 6:01:24
Christina Stärner Mora Ck 160,0 km 6:03:47
Helena Axestål 120,0 km 6:04:33
Micael Axestål 120,0 km 6:05:02
Sarah Winges Hofors AIF skid- och cykelklubb 160,0 km 6:07:05
Ulrika Hellman 70,0 km 6:10:00
Stefan Lundqvist Oxevik 70,0 km 6:10:00
Mats Reuterwall Intersport Sälen 160,0 km 6:10:00
Martin Carlsson 120,0 km 6:10:18
Lars Björketun Lag snygg 160,0 km 6:12:29
Martin Axelsson 160,0 km 6:13:00
Martin Heed 160,0 km 6:13:00
Joel Norman 160,0 km 6:13:00
Lennart Hellsten Fredrikshof CK 160,0 km 6:13:03
Bernt Palmebrant 120,0 km 6:15:00
Jan-Erik Olsson Borlänge CK 160,0 km 6:15:50
Rickard Lindblom Magic Techno Force 160,0 km 6:16:00
Johan Mossling Vallentuna CK 160,0 km 6:18:08
Markus Lindholm Bålsta CK 160,0 km 6:19:23
Ola Nilsson Bollnäs CK 160,0 km 6:19:25
Johanna Holster Stockholm 160,0 km 6:19:34
Steinar Håkensen Ekvbil 120,0 km 6:20:00
Aslak Knutsen 120,0 km 6:20:00
Bertil Gustafsson 160,0 km 6:20:09
Christian Hardell Bäckebo skid o motion 160,0 km 6:20:09
Thea Hederfors 70,0 km 6:20:30
Daniel Andersson 910119-3952 160,0 km 6:20:36
Mikael Nord Team Ljungskog 160,0 km 6:20:44
Tobias Fjellström Magic techno force 160,0 km 6:21:34
Alf Nyström Storstockholms brandförsvar 120,0 km 6:22:00
Henrik Hederfors 70,0 km 6:24:34
Anonym deltagare 160,0 km 6:24:54
Ulf Hedman Sollerö IF 120,0 km 6:25:07
Eva Hardell 160,0 km 6:27:04
Erik Apelmo Magic Techno Force 160,0 km 6:27:33
David Waldstam 160,0 km 6:28:05
Kjell Backlund 160,0 km 6:30:00
Göran Dahlgren 160,0 km 6:30:00
Bo Fredriksson Sundborn 160,0 km 6:30:40
Oskar Westergren Västerås xc ski 120,0 km 6:30:42
Anonym deltagare 160,0 km 6:32:01
Patrik Finne 160,0 km 6:32:26
Åke Sörman 70,0 km 6:32:30
Sören Artursson 120,0 km 6:33:00
Carola Altin 70,0 km 6:33:02
Jan Jansson 70,0 km 6:33:03
Richard Gustafsson Svengard CK 160,0 km 6:36:00
Stefan LJUNGSTEDT 160,0 km 6:36:33
Janne Svensson GUNNERS 160,0 km 6:41:55
Hans Bolinder 160,0 km 6:43:49
Göran Bajen Malmström CK Vinet 160,0 km 6:44:23
Seth Severinsson Fredrikshof CK 160,0 km 6:44:27
Eric Åsberg 160,0 km 6:45:02
Åsa Christiernin CK UNI 160,0 km 6:45:02
Maria Nord Team Ljungskog 160,0 km 6:46:16
Anonym deltagare 160,0 km 6:52:07
Kent Staaf 160,0 km 6:54:23
Anonym deltagare 160,0 km 6:54:34
Anders Olson Magic techno force 160,0 km 6:55:00
Leif Winnberg Mora 160,0 km 6:57:35
Mats Andersson Trosabygdens cyklister 160,0 km 6:58:33
Morgan Einarsson Sk Bore Torsby Cykel 160,0 km 7:00:00
Jeanette Lundström 120,0 km 7:00:00
Joakim Lundström Lundströms IF 120,0 km 7:00:00
Noel Lundström 120,0 km 7:00:00
Bengt Olsson 160,0 km 7:00:00
Arnulf Hogstad Tursyklistene Trondheim 160,0 km 7:01:31
Henrik Modigh OK Hammaren 160,0 km 7:02:30
Erik Larsson KIF Toredal 160,0 km 7:04:26
Simon Sörlin 160,0 km 7:06:01
Anton Sörlin 160,0 km 7:06:05
Fredrik Hallin Hisingens Ck 120,0 km 7:06:20
Frej Adolph Järfalla 160,0 km 7:08:01
Stefan Jerrelind 70,0 km 7:08:15
Henrik Ivarsson Upplands Väsby Triathlon 160,0 km 7:09:39
Linda Maltanski 120,0 km 7:09:45
Erik Piehl Sylvén ODCK 160,0 km 7:10:12
Mikael Jansson Hisingens CK 120,0 km 7:11:08
Jimmy Hamari 160,0 km 7:14:12
Lennart Eliasson Aditro 160,0 km 7:16:00
Iréne Simonson 70,0 km 7:16:21
Christer Stjernblom Hisingens CK 160,0 km 7:16:23
Christoph Schmidt 120,0 km 7:16:50
Oskar Johnsson Andare in Bici 160,0 km 7:18:00
Anders Appelsved KIF Toredal 160,0 km 7:18:58
Anita Mattsson 70,0 km 7:19:17
Thore Pettersson 160,0 km 7:25:33
Daniel Pettersson 160,0 km 7:27:46
Marina Bolmefalk 120,0 km 7:30:00
Pierre Bolmefalk 120,0 km 7:30:00
EMIL DAHLQVIST Team Dolan 160,0 km 7:32:32
JAN RUDWALL 160,0 km 7:32:32
Lars Blomqvist SK Bore Cykel 160,0 km 7:35:51
Jesper Høgenhof Team Easy On 160,0 km 7:42:07
Gittan Lokgård Mjälgen CK 120,0 km 7:48:17
Linus Lokgård 120,0 km 7:48:17
Oskar Lokgård 120,0 km 7:48:17
Victor Villman 160,0 km 7:51:39
Bjørn-Inge Haugan Tursyklistene Trondheim 160,0 km 7:58:00
Anders Karlsson Sociala Cukelklubben 160,0 km 8:06:50
Oskar Bergström Fredrikshof 160,0 km 8:12:15
Anders Skoglund 120,0 km 8:15:09
Martin Elliot 160,0 km 8:20:52
Christer Falk DGON 120,0 km 8:30:00
Tore Pettersson 120,0 km 8:30:00
Anonym deltagare 120,0 km 8:33:54
Lena Hörngren She Rides 160,0 km 8:36:16
Arnljot Mehl Søgne Cykleklubb 160,0 km 8:37:49
Marie Hjalmarsson Rödåbygdens if 120,0 km 8:44:33
Magnus Larsson Huddinge 160,0 km 8:57:12
Lars-Rune Myhrén Fredrikshof IF CK 160,0 km 8:57:47
Anna Jönsson Andare in Bici 160,0 km 9:05:35
Håkan Dahl 160,0 km 9:06:28
Christina Eriksson Klarälvdalens kanot & multisportklubb 160,0 km 9:08:03
stig johansson fagersanna 160,0 km 9:30:00
Magdalena Petersson 160,0 km 9:34:29
Jan Sarnet 160,0 km 9:42:58
Robin Wallin 160,0 km 9:53:20
Joakim Hargin Treudd IPA 160,0 km 10:00:00
John Holmberg Calvados 160,0 km 11:00:00
Agnes Karlsson 120,0 km 11:00:00
* Under utredning
Fel i resultatlistan? Rätta dina egna uppgifter här.