Resultatlista

Förnamn Efternamn Ort/klubb Distans Tid
Mathias Linder Lag Framnäs 70.0 km 2:08:47
Robert Stahl Valbo 70.0 km 2:14:19
Arne ANDERSSON strängnäs ck 70.0 km 2:18:58
Nils-Åke Paulsson Strängnäs Cykelklubb 70.0 km 2:18:59
Anders Törling Strängnäs CK 70.0 km 2:19:00
Erik Sundberg Strängnäs CK 70.0 km 2:19:00
Kajsa Sköld 70.0 km 2:23:21
Martin Åberg strokride ck 70.0 km 2:26:18
Torbjörn Olofsson Tidlösa TK 70.0 km 2:27:00
Aino Leijon Rembo IK 70.0 km 2:30:45
Max Björkman 70.0 km 2:35:42
Lotta Karlsson 70.0 km 2:38:30
Mats Karlsson 70.0 km 2:38:30
Torbjörn Ulstrup Ullvi bystuga 70.0 km 2:39:03
Maria Ladic 70.0 km 2:39:35
Filip Pastuhoff Borlänge 70.0 km 2:40:18
Kenneth Pettersson Sandviken 70.0 km 2:41:19
Arnulf Hogstad Tursyklistene Trondheim 70.0 km 2:41:47
Magnus Johansson Djurgårdens IF CF 70.0 km 2:42:31
Bjørn Olav Heesbråten Odal SK 70.0 km 2:43:00
Elisabeth Illevold 70.0 km 2:43:00
Tomas Lindgren 70.0 km 2:43:04
Carina Andersson Mora 70.0 km 2:43:33
Urban Svensson Fagersta 70.0 km 2:44:30
Christer Busk 70.0 km 2:45:00
Catrin Enarsson 70.0 km 2:46:23
Katharina Bacharach Persson Team Ljungskog 70.0 km 2:47:00
Stefan Rosén 70.0 km 2:47:04
Mikael Jonsson 70.0 km 2:48:09
Marianne Holmén Team Ljungskog 70.0 km 2:48:23
Roine Andersson Uppsala 70.0 km 2:48:31
Jens Liljekrok Norbergs CK 70.0 km 2:48:41
Caroline Liljekrok 70.0 km 2:49:03
Stefan Hagström - 70.0 km 2:50:20
Bo Jonsson KBK-bikes 70.0 km 2:50:39
Göran Jansson Södertälje 70.0 km 2:51:32
Jonas Becker 70.0 km 2:51:33
Henrik Markgren Volvo Ce Braås 70.0 km 2:51:40
Anders Backlund 70.0 km 2:52:05
Anita Bromö Vandrarringen 70.0 km 2:53:23
Ann-Charlotte Edman CK Filip 70.0 km 2:54:14
mats collin Stockholms Hamns IF 70.0 km 2:54:36
Pär Bäse 70.0 km 2:54:41
Christoffer Bjurenborg 70.0 km 2:55:00
Åsa Lanneros 70.0 km 2:55:09
Mats Gehlin CK Rondör 70.0 km 2:56:38
Göran Axelson Lugnt och Fint 70.0 km 2:57:46
Tommy Franck Arboga 70.0 km 2:57:46
Anna Hahne 70.0 km 2:57:48
Maki Yamada ODCK 70.0 km 2:59:00
Joakim Ivarsson Filipstad 70.0 km 2:59:18
Ylva Gustin Norberg 70.0 km 2:59:27
Gun Gustafsson 70.0 km 2:59:55
Pär Sandberg ODCK 70.0 km 3:00:00
Magnus Törnerud ODCK 70.0 km 3:00:00
Anna-Carin Nordanberg 70.0 km 3:00:00
Peter Dannqvist 70.0 km 3:00:34
Mats Edvardsson IK Jarl Rättvik 70.0 km 3:00:43
Auli Toikkanen Harnässimskälskap 70.0 km 3:01:00
Ulf Johansson 70.0 km 3:01:22
Claes Brandt 70.0 km 3:02:16
Leif Arvered Garpenberg 19 70.0 km 3:02:39
Per Höjer 70.0 km 3:03:01
Anna-Lena Edwinson Upplands Väsby 70.0 km 3:04:04
Anders Bergström 70.0 km 3:04:20
Bengt Tegre' MRS 70.0 km 3:05:00
Therése Granström 70.0 km 3:05:00
Dennis Jansson 70.0 km 3:05:00
Magnus Sjögren ODCK 70.0 km 3:05:30
Ann-Marie Johansson 70.0 km 3:05:46
Monika Berglund 70.0 km 3:05:56
Kirsten Moll 70.0 km 3:06:43
Conny Axelsson sherides.ck 70.0 km 3:07:00
Ingemar Berglund Mångbergs cykelklubb 70.0 km 3:08:00
Göran Måspers 70.0 km 3:08:00
Karina Favre Måspers 70.0 km 3:08:00
Urban Lodin 70.0 km 3:09:02
Kjell Nordin Seco CK 70.0 km 3:09:43
Björn Nordwinger 70.0 km 3:09:48
Gunilla Malmqvist Friskis & Svettis Svärdsjö 70.0 km 3:10:00
Arto Toikkanen Harnässimskälskap 70.0 km 3:10:06
Lennart Johansson Mariestad 70.0 km 3:12:00
Anders Nordenfors 70.0 km 3:12:26
Anders Enander 70.0 km 3:12:47
Lena Nordwinger 70.0 km 3:13:37
Jessica Castelijns 70.0 km 3:13:40
Claes Allansson 70.0 km 3:14:30
Claes Norberg 70.0 km 3:15:00
Ulf Gustin 70.0 km 3:15:00
Pentti Petrelius 70.0 km 3:15:00
Tuula Petrelius Gävle 70.0 km 3:15:00
Anders Sundström 70.0 km 3:15:00
Anita Ramberg 70.0 km 3:15:00
Robert Palmberg 70.0 km 3:15:00
Tomas Eriksson 70.0 km 3:15:04
Gunhild Hansen 70.0 km 3:15:07
Nina Cable 70.0 km 3:15:28
Monica Banck IFK MORA 70.0 km 3:15:48
Pierre Sternbro Källbäck Vattnäs SK 70.0 km 3:15:56
Raija Hanning 70.0 km 3:16:38
Anders Bergström 70.0 km 3:17:00
Angela Gerlitz 70.0 km 3:17:59
Lennart Andersson Lycksele 70.0 km 3:18:20
Anneli Frick 70.0 km 3:18:28
Tomas Holmgren 70.0 km 3:19:28
Karl Tingström Tingan´s Måleri 70.0 km 3:19:59
Annika Höjer Umeå Ryttarförening 70.0 km 3:20:13
Lena Wilhelmsson 70.0 km 3:20:43
Björn Rolin 70.0 km 3:20:52
Koppany Tibor Szabo 70.0 km 3:21:00
Karin Höjer Holmgren 70.0 km 3:21:25
Jonas Stenberg 70.0 km 3:22:00
Elena Fletcher 70.0 km 3:22:00
Birgitta Jexell 70.0 km 3:22:00
Anastasia Stenberg 70.0 km 3:22:00
Anders Nilsson Stockholm 70.0 km 3:22:06
Mikael Öhrn Fredrikshof 70.0 km 3:22:56
Lena Vallin Borlänge 70.0 km 3:23:00
Titti Rudert Ifk Mora SK 70.0 km 3:24:07
Karin Eriksson Ingrid IF 70.0 km 3:24:09
Bengt Åkerström 70.0 km 3:24:18
Hernán De Angelis 70.0 km 3:25:00
Åsa Swartlinger 70.0 km 3:25:00
Peter Swartlinger 70.0 km 3:25:00
Leif Danielsson 70.0 km 3:25:00
Anita Lyck-Olander 70.0 km 3:25:03
Urban Isaksson 70.0 km 3:25:47
Ludwig Engblom Strucke ODCK 70.0 km 3:25:50
Magnus Schultzberg ODCK 70.0 km 3:25:50
Bengt-olov Bäck Rävgärdets AB 70.0 km 3:26:04
Gunnar Ahlgren IFK Mora SK 70.0 km 3:26:05
Anna Bäck COIF 70.0 km 3:26:07
Christina Kopperud Lidköping ck 70.0 km 3:26:08
Jakob Möller Heikkilä 70.0 km 3:26:37
Maria Johansson Gustafs 70.0 km 3:26:39
Leif Andersson 70.0 km 3:27:00
Leif Källström IFK sala 70.0 km 3:27:00
Kajsa Gustin 70.0 km 3:27:00
Agneta Källström 70.0 km 3:27:00
Bengt Norderfeldt 70.0 km 3:27:05
George Södergren IFK SALA 70.0 km 3:29:00
Urban Isaksson 70.0 km 3:29:27
Catarina Björk Höknäs Wild Swimming 70.0 km 3:29:29
Karin Nyberg Team Rynkeby God Morgon Täby 70.0 km 3:30:00
Thomas Karlsson Skanska Hus Stockholm 70.0 km 3:30:00
Thomas Söderberg 70.0 km 3:30:06
Gudrun Gärdshagen MTB TÄBY 70.0 km 3:30:14
Mikael Gärdshagen 70.0 km 3:30:14
Rhea Arnör 70.0 km 3:30:15
Wilhelm Arnör 70.0 km 3:30:15
Sissel Widehag 70.0 km 3:31:00
Ingela Rahm Sk Bore 70.0 km 3:31:00
Christian Allansson 70.0 km 3:32:14
Hans Darlöf SweDala Bikers 70.0 km 3:32:27
Peder Johansson IFK Sala 70.0 km 3:33:00
Anders Markström 70.0 km 3:33:00
Anders Sjöberg 70.0 km 3:33:00
Ulla Markström 70.0 km 3:33:04
Anders Lindström Papperslappens MBK 70.0 km 3:33:13
Anna Larsson SheRides 70.0 km 3:34:15
Oscar Wennerström Fredrikshof 70.0 km 3:34:15
Mona Larsson 70.0 km 3:35:33
Inger Wigg 70.0 km 3:36:30
Åke Wigg 70.0 km 3:36:34
Per Andersson 70.0 km 3:36:40
John Graaf Sörsjön 70.0 km 3:38:01
Renee Sundström Team Ljungskog 70.0 km 3:38:18
Rickard Andersson 70.0 km 3:40:19
Katarina Blom 70.0 km 3:41:07
Malin Andersson 70.0 km 3:41:42
Anette Guth Wigg 70.0 km 3:42:30
Lenita Rytky 70.0 km 3:42:40
Christina Danielsson Gohde VCK 70.0 km 3:42:57
Gert Johansson OKQ8 Filipstad 70.0 km 3:43:00
lennart falk ok/q8 filipstad 70.0 km 3:43:03
Kjell Göransson 70.0 km 3:44:27
Lennarth Pettersson LPJ Advice AB 70.0 km 3:45:00
Jane Pettersson 70.0 km 3:45:00
Toivo Johansson 70.0 km 3:46:00
Ann-Sofi Göransson Grangärde Psyklisterna 70.0 km 3:46:09
Camilla Kjellin 70.0 km 3:46:13
Yngve Lundberg Solskenscyklisterna 70.0 km 3:47:39
Mats Naesström 70.0 km 3:47:47
Malin Benitez 70.0 km 3:47:47
Bengt Oden 70.0 km 3:48:00
Carina Svanberg 70.0 km 3:49:07
Magnus Gustafsson 70.0 km 3:50:00
Cecilia Gustafsson 70.0 km 3:50:00
Malin Benitez 70.0 km 3:50:12
Jesper Stenson ODCK 70.0 km 3:50:54
Claes Olerud 70.0 km 3:52:02
Karoliina Parkkinen 70.0 km 3:52:23
Hans-Åke Olsson Bromölla 70.0 km 3:52:39
Rune Thomsson STOCKHOLM 70.0 km 3:54:57
Johny Jexell 70.0 km 3:55:00
Charlotte Winell 70.0 km 3:55:03
Eva-Lena Andersson 70.0 km 3:59:58
Mats Andersson 70.0 km 3:59:58
Carl Sandberg ODCK 70.0 km 4:00:00
Charlotte Rollsby 70.0 km 4:00:00
Christina Müller 70.0 km 4:00:05
Pia Svan 70.0 km 4:02:00
Stefan Engström 70.0 km 4:02:00
Sven-Erik Svan 70.0 km 4:02:00
Johan Gillberg 70.0 km 4:02:58
Dan Damström 70.0 km 4:03:24
Jörgen Nilsson 70.0 km 4:05:00
per-owe hvitfeldt ifk mora 70.0 km 4:05:21
Hans ORNEVI 70.0 km 4:06:18
TOMMY STJERNHOLM 70.0 km 4:07:00
Eva Stjernholm 70.0 km 4:07:00
Lars Björling 70.0 km 4:07:33
Elin Björling 70.0 km 4:07:33
Malin Jansson 70.0 km 4:10:23
Thure Eriksson 70.0 km 4:12:38
Klas Jansson 70.0 km 4:12:56
Gustaf Högberg Ludvika 70.0 km 4:13:06
Carina Gilberg 70.0 km 4:13:42
Ewa Andersson 70.0 km 4:15:00
Ulrica Hanold Janbo ck 70.0 km 4:15:00
Anna-Karin Lövgren - 70.0 km 4:15:00
Julia Damström Åsens SK 70.0 km 4:18:29
Wilfried Alexandre CK Medvind 70.0 km 4:19:10
Per Brask - 70.0 km 4:19:32
Hans Adeström 70.0 km 4:20:27
Stina Lovén Adeström 70.0 km 4:20:37
Ove Wigg 70.0 km 4:21:17
Anneli Gutenberg 70.0 km 4:23:00
Felix Schinke 70.0 km 4:23:05
Viveka Frankendal 70.0 km 4:23:48
Maria Andersson Linköping 70.0 km 4:23:49
Jens Levin 70.0 km 4:23:54
Ana Paula Sjödin 70.0 km 4:24:08
Bror Olsson 70.0 km 4:25:00
Per Högberg Marnes CK 70.0 km 4:25:26
Maria Malmström 70.0 km 4:25:31
Marilou Hamilton Levin 70.0 km 4:25:51
Elly Lundström 70.0 km 4:30:00
Eva Kjellin 70.0 km 4:30:25
Marianne Walfridsson 70.0 km 4:31:32
Roger Malmgren 70.0 km 4:32:00
AnnCatrin Walfridsson 70.0 km 4:32:32
Claes Nilsson 70.0 km 4:37:11
Charlotte Hellsten Husman Fredrikshof SK 70.0 km 4:37:25
Linnea Malm 70.0 km 4:37:41
Elisabeth Lundström 70.0 km 4:38:02
Staffan Andersson Nytorps vänner 70.0 km 4:38:18
Anna Thomsson 70.0 km 4:38:30
Hans Pechan Cyclic 70.0 km 4:39:21
Simon Pechan 70.0 km 4:39:29
Johan Linde 70.0 km 4:40:08
Hugo Pechan 70.0 km 4:40:13
Helena Pechan 70.0 km 4:40:39
Magdalena Gjertz Lycksele 70.0 km 4:41:25
Jon Mattsson 70.0 km 4:42:48
Monica Manske 70.0 km 4:43:03
Elsa Pechan 70.0 km 4:43:12
Liselotte Bovin Upplands Väsby 70.0 km 4:43:59
Kristina Birath Västerås CK 70.0 km 4:43:59
Mattias Forsberg 70.0 km 4:44:00
Lars Forsberg 70.0 km 4:44:00
Pontus Gribbe 70.0 km 4:44:00
Leif Berglund 70.0 km 4:44:07
Ronja Olsson 70.0 km 4:45:00
Sofia Mattsson 70.0 km 4:48:18
Elisabet Lindgren Alnö Race Team 70.0 km 4:48:45
Anders Hansson BORLÄNGE 70.0 km 4:50:48
Ulf Larsson 70.0 km 4:51:05
Karin Hansson 70.0 km 4:51:22
Aasta Brattås 70.0 km 4:55:00
Christian Sletengen Bergheim IL 70.0 km 4:56:40
Bengt Erik Lundström 70.0 km 4:57:26
Lena Hjelmtorp Edsvik 70.0 km 4:58:00
Annika Larsson 70.0 km 4:58:16
Sigve Magnor 70.0 km 4:59:38
Steffen Magnor Hernes IL 70.0 km 4:59:38
Michael Johansson Skanska Hus Stockholm 70.0 km 5:00:00
Vicktoria Sandström Vingåkers OK 70.0 km 5:00:00
gunilla örjas 70.0 km 5:00:00
Bernt Fransson Bernt Fransson 70.0 km 5:00:00
Vanja Strand 70.0 km 5:00:00
Jenny Settergren 70.0 km 5:02:28
Maria Herou Wallner 70.0 km 5:05:00
Martin Settergren 70.0 km 5:07:09
Eric Malm 70.0 km 5:09:30
Grund Sara Bengtsson 70.0 km 5:15:00
Yvonne Bengtsson Dala Active Skaters 70.0 km 5:15:00
Grund Isak Bengtsson Falu CK 70.0 km 5:15:00
Anders Bengtsson Korsnäs IF SK 70.0 km 5:15:00
Carola Garrido Leiva Björknäsbussarnas IF 70.0 km 5:29:05
Annika Pettersson 70.0 km 5:30:00
Jan-Erik Sjödin ABB IF 70.0 km 5:32:39
Jussi Hyvönen 70.0 km 5:33:02
Stefan Nicolaisen Lidingö SK Handboll 70.0 km 5:49:58
Maria Gustafsson 70.0 km 5:57:11
Caroline Lundgren 70.0 km 5:58:00
Pontus Gjertz Umeå 70.0 km 5:58:58
Ulrika Hellman 70.0 km 6:10:00
Stefan Lundqvist Oxevik 70.0 km 6:10:00
Thea Hederfors 70.0 km 6:20:30
Henrik Hederfors 70.0 km 6:24:34
Åke Sörman 70.0 km 6:32:30
Carola Altin 70.0 km 6:33:02
Jan Jansson 70.0 km 6:33:03
Stefan Jerrelind 70.0 km 7:08:14
Iréne Simonson 70.0 km 7:16:20
Anita Mattsson 70.0 km 7:19:17
Jonas Hampus Falun 120.0 km 1:53:07 *
Olof Karnros Finspångs CA 120.0 km 3:00:56
Johan Svensson IK Fyris Triathlon 120.0 km 3:50:00
Filip Backström ODCK 120.0 km 4:13:19
Annica Jansson 120.0 km 4:17:46
Ove Jansson Norbergs ck 120.0 km 4:17:46
Åsa Höjer Borlänge CK 120.0 km 4:21:30
Mikael Stenelund Stockholms RK 120.0 km 4:22:44
Karin Swärd Vandrarringen 120.0 km 4:23:30
Patrik Brännström Vandrarringen 120.0 km 4:23:30
Åke Bromö 120.0 km 4:24:17
Albin Wig Avesta 120.0 km 4:27:31
Siv-Inger Rådström Skoghalls CK Hammarö 120.0 km 4:33:00
Peter Jansson Vattenfall IF 120.0 km 4:33:09
Marie Jansson-Gran Vattenfall IF 120.0 km 4:33:43
Johan Ericson 120.0 km 4:36:11
Sven-Inge Eriksson Grangärdepsyklisterna 120.0 km 4:36:28
Göran Sjöberg Köping 120.0 km 4:37:35
Lars Willer 120.0 km 4:38:23
Björn Markus Team Cykel & Fjäll FALUN 120.0 km 4:41:00
Peter Zackrisson 120.0 km 4:43:14
Markus Henningsson 120.0 km 4:45:03
Joachim Hagström Svärdsjö 120.0 km 4:46:00
Katarina Berg 120.0 km 4:47:00
Sten-Åke Berg Skoghall Hammarö CK 120.0 km 4:47:00
Ida Sellstedt Mölndal Outdoor IF 120.0 km 4:49:09
Sean Rick 120.0 km 4:49:30
Elin Olofsson 120.0 km 4:49:33
Petter Kvarnbäck 120.0 km 4:49:56
Fredrik Jonsson 120.0 km 4:50:32
Stefan Gunnarsson 120.0 km 4:50:42
Karin Wåhlander 120.0 km 4:51:03
Peter Nordlund Carbon Peppes Pedal 120.0 km 4:51:04
Testing Tricky Hisningen CK 120.0 km 4:53:18
Martin Stolth AB Karl Hedin IF 120.0 km 4:53:47
Ann-Christin Davidsson örebrocyklisterna 120.0 km 4:59:16
P-O Sundman Trosabygdens cyklister 120.0 km 5:00:00
Erik Kangeryd 120.0 km 5:00:07
Håkan Mattsson Lugnetvägens cykelklubb 120.0 km 5:03:42
Johnny Örneholm Vikarbyn 120.0 km 5:04:43
Anna-Karin Axellie Falun 120.0 km 5:05:00
Rolf Cassergren SEGELTORP 120.0 km 5:05:00
Bengt Pettersson 120.0 km 5:05:10
Hans Baggens IK Jarl Rättvik 120.0 km 5:06:16
Lena Ehrling 120.0 km 5:06:40
Berndt Johansson Örebro cyklisterna 120.0 km 5:08:16
Jill Johansson Grums 120.0 km 5:08:19
Thomas Nordström Bajen 120.0 km 5:09:58
Lars-Olov Olander 120.0 km 5:09:58
Håkan Duhlbo Sollerön 120.0 km 5:10:55
Jonad Sjöberg Huddinge 120.0 km 5:11:12
Per Gransell Epiroc IF 120.0 km 5:11:25
Monika Gransell Ludvika Kommun if 120.0 km 5:11:25
Örjan Gustad 120.0 km 5:11:34
Sebastian Mattsson 120.0 km 5:12:10
Sofia Sens 120.0 km 5:12:25
Mariana Borkowski Lindecyklisterna 120.0 km 5:14:22
Marianne Gröning 120.0 km 5:14:24
Lars Kandell Leksands IF 120.0 km 5:16:08
Rickard Östman 120.0 km 5:16:18
Tuva Kandell 120.0 km 5:18:24
Malte Tetzlaff 120.0 km 5:19:59
Lars Lindroth Storstockholms Brand försvar 120.0 km 5:20:00
Thomas Fehrm MALUNG 120.0 km 5:20:01
Folke Emilsson 120.0 km 5:20:10
Marie Jernberg 120.0 km 5:20:16
Roger Andersson 120.0 km 5:20:41
Susanne Tetzlaff Freiwasser Hühner Hannover 120.0 km 5:20:56
Ole Tetzlaff Freiwasser Hühner Hannover 120.0 km 5:21:31
Ingo Jänisch 120.0 km 5:23:00
Thomas Schinke Team Schwedenfreunde 120.0 km 5:23:00
Lotta Anderson 120.0 km 5:24:54
Håkan Anderson Sälens IF 120.0 km 5:24:54
Rolf Lindroth Mångbergs ck 120.0 km 5:25:00
Cathrin Ersbjörs 120.0 km 5:27:02
Henrik Söderblom 120.0 km 5:27:21
Hanna Gustafsson 120.0 km 5:30:26
Magnus Haggårds Svarta Haesten CK 120.0 km 5:36:33
Anders Magnusson CK Rondör 120.0 km 5:37:53
peter lindblom 120.0 km 5:40:00
Eija Tobertin 120.0 km 5:40:00
Kennet Morin Spårvägen 120.0 km 5:40:29
Annika Morin 120.0 km 5:40:39
Lars Ericson Mora CK 120.0 km 5:42:19
Karl-Lennart Alexandersson Team Kungälv 120.0 km 5:45:02
Stefan Medin SMACK 120.0 km 5:49:00
Per Medin örebro 120.0 km 5:49:00
Jonas Alexandersson 120.0 km 5:49:30
Carl Sjöberg 120.0 km 5:49:44
Tomas Eriksson Team CykelUgglorna 120.0 km 5:50:00
Kristina Elf Norrbärke Skidklubb 120.0 km 5:50:00
Göran Lindqvist Fredrikshof IF CK 120.0 km 5:53:22
Emelie Wallin 120.0 km 5:54:38
Anna Wallin 120.0 km 5:54:38
Martin Månsson 120.0 km 5:55:38
Jeanette Nordin Hofors AIF Skid och cykelklubb 120.0 km 5:58:10
Mats Brämming 120.0 km 5:58:27
Maj-Britt Neandhers 120.0 km 6:00:00
Jan-Olof Neandhers 120.0 km 6:00:00
Stefan Haraldsson 120.0 km 6:01:24
Helena Axestål 120.0 km 6:04:32
Micael Axestål 120.0 km 6:05:02
Martin Carlsson 120.0 km 6:10:18
Bernt Palmebrant 120.0 km 6:15:00
Aslak Knutsen 120.0 km 6:20:00
Steinar Håkensen Ekvbil 120.0 km 6:20:00
Alf Nyström Storstockholms brandförsvar 120.0 km 6:22:00
Ulf Hedman Sollerö IF 120.0 km 6:25:07
Oskar Westergren Västerås xc ski 120.0 km 6:30:42
Sören Artursson 120.0 km 6:33:00
Jeanette Lundström 120.0 km 7:00:00
Joakim Lundström Lundströms IF 120.0 km 7:00:00
Noel Lundström 120.0 km 7:00:00
Fredrik Hallin Hisingens Ck 120.0 km 7:06:20
Linda Maltanski 120.0 km 7:09:44
Mikael Jansson Hisingens CK 120.0 km 7:11:08
Christoph Schmidt 120.0 km 7:16:50
Pierre Bolmefalk 120.0 km 7:30:00
Marina Bolmefalk 120.0 km 7:30:00
Gittan Lokgård Mjälgen CK 120.0 km 7:48:17
Anders Skoglund 120.0 km 8:15:09
Anders Söderström 120.0 km 8:33:53
Marie Hjalmarsson Rödåbygdens if 120.0 km 8:44:32
Agnes Karlsson 120.0 km 11:00:00
Leif Eriksson 160.0 km 3:00:04 *
Benneth Larsson 160.0 km 3:39:08
Stefan Hilke If Mantrssport 160.0 km 4:29:59
Marcus Seyffarth PUSH CC 160.0 km 4:50:31
Henrik Sandén Masklungan 160.0 km 4:55:00
Simon Israelsson SÅH SS 160.0 km 4:55:30
Mats Bayard Borlänge Cykel Klubb 160.0 km 5:03:04
Johan Johansson SOLLENTUNA 160.0 km 5:03:36
Johan Wennhag Mora CK 160.0 km 5:06:26
David Pettersson Mora CK 160.0 km 5:07:00
Ulf Edsfors Mora ck 160.0 km 5:07:52
Robin Andersson Uppsala 160.0 km 5:12:03
Helgi Hjartarson ÍBK 160.0 km 5:13:34
Per Olof Sjödin Alnö Race Team 160.0 km 5:16:00
Erik Augustin South Wermland Sports Club (SWSC) 160.0 km 5:16:14
Therese Kjellström Sickla Hälsocenter 160.0 km 5:16:28
Thomas Kjellström Fredrikshof 160.0 km 5:16:28
Henrik Pettersson 160.0 km 5:29:39
Anna Paues Fredrikshof CK 160.0 km 5:30:00
Dag Allernäs 160.0 km 5:30:22
Eva Helander Mora CK 160.0 km 5:38:53
Peter Helander Mora CK 160.0 km 5:38:53
Åke Bjurstam Wejéus Eskilstuna IK 160.0 km 5:39:31
Pär Frinell Eskilstuna IK 160.0 km 5:40:16
Jonas Linder Lag Framnäs 160.0 km 5:41:14
Patric Oscarsson Trosabygdens OK 160.0 km 5:42:45
Jonas Björk Örebro 160.0 km 5:42:49
Tomas Hagström Mockfjärds Atletklubb 160.0 km 5:45:00
Ronny Andersson 160.0 km 5:45:45
Patrik Lidenskog Eskilstuna IK 160.0 km 5:47:27
Sture Danielsson IF Åland 160.0 km 5:47:46
Jenny Widing Team Rynkeby - God Morgon Täby 160.0 km 5:48:47
Åsa Dahlstedt Hagman Team Rynkeby - God Morgon Täby 160.0 km 5:50:10
Rickard Lindell 160.0 km 5:50:46
Johan Holmgren Fredrikshof 160.0 km 5:51:00
Michael Bergström Team Ljungskog 160.0 km 5:51:57
Inga Bergström Team Ljungskog 160.0 km 5:51:57
Pernilla Sellfors-Forsling Hofors AIF skid- och cykelklubb 160.0 km 5:52:39
Staffan Hugerth Mora CK 160.0 km 5:53:33
Tomas Hellman Stockholm multisport 160.0 km 5:53:42
Kenneth Karlsson Åkersberga 160.0 km 5:56:29
Rainer Dörenberg 160.0 km 5:58:17
Tomas Berg Vallentuna CK 160.0 km 6:00:00
Bo Eriksson Rembo IK 160.0 km 6:00:07
Magnus Pellas Mora CK 160.0 km 6:01:14
Christina Stärner Mora Ck 160.0 km 6:03:47
Sarah Winges Hofors AIF skid- och cykelklubb 160.0 km 6:07:05
Mats Reuterwall Intersport Sälen 160.0 km 6:10:00
Lars Björketun Lag snygg 160.0 km 6:12:29
Martin Axelsson 160.0 km 6:13:00
Joel Norman 160.0 km 6:13:00
Martin Heed 160.0 km 6:13:00
Lennart Hellsten Fredrikshof CK 160.0 km 6:13:03
Jan-Erik Olsson Borlänge CK 160.0 km 6:15:50
Rickard Lindblom Magic Techno Force 160.0 km 6:16:00
Johan Mossling Vallentuna CK 160.0 km 6:18:08
Markus Lindholm Bålsta CK 160.0 km 6:19:23
Ola Nilsson Bollnäs CK 160.0 km 6:19:25
Johanna Holster Stockholm 160.0 km 6:19:34
Christian Hardell Bäckebo skid o motion 160.0 km 6:20:09
Bertil Gustafsson 160.0 km 6:20:09
Daniel Andersson 910119-3952 160.0 km 6:20:35
Mikael Nord Team Ljungskog 160.0 km 6:20:44
Tobias Fjellström Magic techno force 160.0 km 6:21:34
Karl-Åke Nyström 160.0 km 6:24:54
Eva Hardell 160.0 km 6:27:04
Erik Apelmo Magic Techno Force 160.0 km 6:27:33
David Waldstam 160.0 km 6:28:04
Göran Dahlgren 160.0 km 6:30:00
Kjell Backlund 160.0 km 6:30:00
Bo Fredriksson Sundborn 160.0 km 6:30:40
Simon Mattsson 160.0 km 6:32:01
Patrik Finne 160.0 km 6:32:25
Richard Gustafsson Svengard CK 160.0 km 6:36:00
Stefan LJUNGSTEDT 160.0 km 6:36:33
Janne Svensson GUNNERS 160.0 km 6:41:55
Hans Bolinder 160.0 km 6:43:49
Göran Bajen Malmström CK Vinet 160.0 km 6:44:22
Seth Severinsson Fredrikshof CK 160.0 km 6:44:27
Maria Nord Team Ljungskog 160.0 km 6:46:16
Joel Olesch 160.0 km 6:52:06
Kent Staaf 160.0 km 6:54:22
Joel Olesch 160.0 km 6:54:34
Anders Olson Magic techno force 160.0 km 6:55:00
Leif Winnberg Mora 160.0 km 6:57:35
Mats Andersson Trosabygdens cyklister 160.0 km 6:58:33
Morgan Einarsson Sk Bore Torsby Cykel 160.0 km 7:00:00
Bengt Olsson 160.0 km 7:00:00
Arnulf Hogstad Tursyklistene Trondheim 160.0 km 7:01:30
Henrik Modigh OK Hammaren 160.0 km 7:02:29
Erik Larsson KIF Toredal 160.0 km 7:04:25
Simon Sörlin 160.0 km 7:06:00
Anton Sörlin 160.0 km 7:06:05
Frej Adolph Järfalla 160.0 km 7:08:01
Henrik Ivarsson Upplands Väsby Triathlon 160.0 km 7:09:39
Erik Piehl Sylvén ODCK 160.0 km 7:10:12
Jimmy Hamari 160.0 km 7:14:12
Lennart Eliasson Aditro 160.0 km 7:16:00
Christer Stjernblom Hisingens CK 160.0 km 7:16:23
Oskar Johnsson Andare in Bici 160.0 km 7:18:00
Anders Appelsved KIF Toredal 160.0 km 7:18:58
Thore Pettersson 160.0 km 7:25:32
Daniel Pettersson 160.0 km 7:27:46
EMIL DAHLQVIST Team Dolan 160.0 km 7:32:32
Lars Blomqvist SK Bore Cykel 160.0 km 7:35:51
Jesper Høgenhof Team Easy On 160.0 km 7:42:07
Victor Villman 160.0 km 7:51:39
Anders Karlsson Sociala Cukelklubben 160.0 km 8:06:50
Oskar Bergström Fredrikshof 160.0 km 8:12:15
Martin Elliot 160.0 km 8:20:52
Lena Hörngren She Rides 160.0 km 8:36:16
Arnljot Mehl Søgne Cykleklubb 160.0 km 8:37:48
Lars-Rune Myhrén Fredrikshof IF CK 160.0 km 8:57:47
Anna Jönsson Andare in Bici 160.0 km 9:05:35
Håkan Dahl 160.0 km 9:06:27
Christina Eriksson Klarälvdalens kanot & multisportklubb 160.0 km 9:08:03
stig johansson fagersanna 160.0 km 9:30:00
Magdalena Petersson 160.0 km 9:34:28
Jan Sarnet 160.0 km 9:42:58
Robin Wallin 160.0 km 9:53:20
Joakim Hargin Treudd IPA 160.0 km 10:00:00
John Holmberg Calvados 160.0 km 11:00:00
* Under utredning
Fel i resultatlistan? Rätta dina egna uppgifter här.